IGS Viewer

IGS Viewer

Zdarma
IGS Viewer je profesionální nástroj pro prohlížení CAD modely
Hodnocení
4.9  (7 hlasů)
Váš hlas
Skóre
2.5
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 2 ocenění
  • Dimensioning IGS drawing files.
    I've checked the application and its features, and it doesn't appear to support measurements. I've used the features page to read about it and the available screenshots, but there is no information related to measuring of any kind. You can request this feature directly from the developers using the details on the support page at the official website. Use the website below to send an email to the developer.Support page: http://igsviewer.com/Support.aspx

Přezkum

IGS Viewer je profesionální nástroj pro prohlížení CAD modelů s vynikající rychlostí a kvalitou. IGS Viewer se mohou pochlubit velmi uživatelsky přívětivé rozhraní pro začátečníky, uživatele a zároveň poskytuje plnou škálu nástrojů pro navigaci a analýzu 3D objektu.
Pro pokročilé uživatele tohoto druhu diváků existuje většina známých příkazu jako na jakémkoliv 3D diváka, a pro začátečníky a non-technické uživatele je pomoc, a vysvětlení na každý nástroj, jak používat a co to nástroj, pomocí IGS viewer.
IGS Viewer je nástroj pro prohlížení mezinárodní IGES standardní soubory. IGES soubory (.igs, .iges file format) pro 3D a shromáždění jsou často používány všechny hlavní mechanické CAD systémy. S tímto naprosto FREE IGS Viewer můžete snadno otevřít 3D soubory (*.igs), otáčet je a provést některé základní akce, jako je: zoom, otočení, přesunout nebo změnit kůže a barva kůže.
Informace aktualizovány:

Ke stažení pro Mac

We are in CryptoPicture!