IGS Viewer

IGS Viewer

Darmowy
IGS Viewer jest profesjonalnym narzędziem do przeglądania modeli CAD
Ocena
4.9  (7 głosy)
Twój głos
Wynik
2.5
100% czyste oprogramowanie. Sprawdź raportu.
Ten program otrzymał 2 nagrody
  • Dimensioning IGS drawing files.
    I've checked the application and its features, and it doesn't appear to support measurements. I've used the features page to read about it and the available screenshots, but there is no information related to measuring of any kind. You can request this feature directly from the developers using the details on the support page at the official website. Use the website below to send an email to the developer.Support page: http://igsviewer.com/Support.aspx

Przegląd

IGS Viewer jest profesjonalnym narzędziem do przeglądania modeli CAD z wielką prędkością i jakością. IGS Viewer posiada bardzo przyjazny interfejs użytkownika dla początkujących użytkowników, a jednocześnie zapewniać pełną gamę narzędzi do nawigacji i analizy obiektu 3D.
Dla doświadczonych użytkowników tego rodzaju widzów jest większość znanych zespołów, jak na każdego widza 3D, i dla początkujących, jak i nietechnicznych użytkowników ma pomocy i wyjaśnień na każde narzędzie, jak używać i co robić w przypadku korzystania z IGS viewer.
IGS Viewer stanowi narzędzie do przeglądania międzynarodowym standardem IGES plików. IGES plików (.игс.Plik w Formacie iges) dla 3D i montażu jest często używany wszystkich głównych systemów mechanicznych CAD. Z tym absolutnie FREE IGS Viewer można łatwo otworzyć 3D pliki (*.игс), obrócić je i wykonać podstawowe czynności, takie jak: skalowanie, obracanie, przenoszenie lub zmiana skóry i kolor skóry.
Aktualizacja informacji:

Pobierz dla Mac

We are in CryptoPicture!