IGS Viewer

IGS Viewer

رایگان
IGS Viewer یک ابزار حرفه ای استفاده می شود برای مشاهده CAD مدل
امتیازدهی کاربر
4.9  (7 رأی)
رأی شما
نمره
2.5
100٪ نرم افزار تمیز. به گزارش کنید .
این برنامه 2 جایزه دریافت کرد
  • Dimensioning IGS drawing files.
    I've checked the application and its features, and it doesn't appear to support measurements. I've used the features page to read about it and the available screenshots, but there is no information related to measuring of any kind. You can request this feature directly from the developers using the details on the support page at the official website. Use the website below to send an email to the developer.Support page: http://igsviewer.com/Support.aspx

نظرات

IGS Viewer یک ابزار حرفه ای استفاده می شود برای مشاهده CAD مدل با سرعت عالی و با کیفیت. IGS Viewer به رخ کشیدن یک رابط کاربر پسند برای مبتدیان و کاربران و در همان زمان ارائه طیف گسترده ای از ابزار برای جهت یابی و تجزیه و تحلیل 3D شی.
برای کاربران حرفه ای از این نوع بینندگان وجود دارد بسیاری از فرمان شناخته شده به عنوان در هر 3D بیننده و برای مبتدیان و کاربران غیر فنی وجود دارد که کمک و توضیح در هر ابزار چگونه استفاده و آنچه که ابزار انجام دهید در حالی که با استفاده از IGS viewer.
IGS Viewer یک ابزار برای مشاهده و بین المللی IGES استاندارد فایل های. IGES فایل (.igs, .iges فرمت فایل) برای 3D و مونتاژ اغلب مورد استفاده توسط تمام مکانیکی CAD سیستم. با این کاملا FREE IGS Viewer شما به راحتی می توانید باز کردن 3D فایل (*.igs) چرخش آنها و انجام برخی از اقدامات اساسی مانند: چرخش, حرکت یا تغییر پوست و رنگ پوست.
اطلاعات به روز شده در:

دانلود برای مک

We are in CryptoPicture!