IGS Viewer

IGS Viewer

חינם
IGS Viewer הוא כלי מקצועי המשמש לצפייה CAD דגמים
דירוג המשתמשים
4.9  (7 הצבעות)
הדירוג שלך
ציון
2.5
תוכנה 100% נקיה. בדוק את הדו"ח.
תוכנה זו קיבלה 2 פרסים
  • Dimensioning IGS drawing files.
    I've checked the application and its features, and it doesn't appear to support measurements. I've used the features page to read about it and the available screenshots, but there is no information related to measuring of any kind. You can request this feature directly from the developers using the details on the support page at the official website. Use the website below to send an email to the developer.Support page: http://igsviewer.com/Support.aspx

סקירה

IGS Viewer הוא כלי מקצועי המשמש לצפייה CAD דגמים עם מהירות מצוינת ואיכות. IGS Viewer להתפאר מאוד ממשק משתמש ידידותי למתחילים ומשתמשים באותו הזמן לספק מגוון רחב של כלים עבור ניווט ניתוח 3D אובייקט.
עבור משתמשים מתקדמים מסוג זה, הצופים, יש את רוב ידוע פקודה כמו בכל 3D הצופה, למתחילים, שאינם טכניים משתמשים יש עזרה, הסבר על כל כלי כיצד להשתמש ומה זה הכלי תוך שימוש IGS viewer.
IGS Viewer הוא כלי לצפייה הבינלאומי IGES סטנדרטי קבצים. IGES הקבצים (.igs, .פורמט קובץ iges) 3D והרכבה משמשים לעתים קרובות על-ידי כל הגדולות מכני CAD מערכות. עם זה בהחלט FREE IGS Viewer אתה יכול בקלות לפתוח 3D הקבצים (*.igs), לסובב אותם, יש לבצע כמה פעולות בסיסיות כמו: זום, לסובב, להזיז או לשנות את העור, צבע העור.
המידע עודכן בתאריך:

הורד ל-Mac

We are in CryptoPicture!