IGS Viewer

IGS Viewer

Ücretsiz
IGS Viewer CAD modelleri görüntüleme için kullanılan profesyonel bir araçtır
Kullanıcı puanı
4.9  (7 oy)
Oyunuz
Puan
2.5
% 100 temiz yazılım. Rapor kontrol edin.
Bu program 2 ödül aldı
  • Dimensioning IGS drawing files.
    I've checked the application and its features, and it doesn't appear to support measurements. I've used the features page to read about it and the available screenshots, but there is no information related to measuring of any kind. You can request this feature directly from the developers using the details on the support page at the official website. Use the website below to send an email to the developer.Support page: http://igsviewer.com/Support.aspx

İnceleme

IGS Viewer mükemmel hız ve kalite ile CAD modelleri görüntüleme için kullanılan profesyonel bir araçtır. Yeni başlayanlar kullanıcılar aynı zamanda ve IGS Viewer övünme bir çok kullanıcı dostu arayüzü ve navigasyon ve 3D nesne analiz etmek için bir araç tam aralığı sağlamak.
Bu tür izleyiciler ileri düzey kullanıcılar için herhangi bir 3D viewer olarak bilinen komut çoğu vardır, ve yeni başlayanlar ve teknik olmayan kullanıcılar için kullanımı nasıl ve IGS viewer kullanırken bu aracı ne her aracı bir yardım ve açıklama.
IGS Viewer uluslararası IGES standart dosyaları görüntüleme için bir araçtır. IGES dosyaları (.ıgs.ıges 3D ve montaj için genellikle tüm büyük mekanik CAD sistemleri tarafından kullanılan biçimi) dosya. Bu kesinlikle FREE IGS Viewer ile kolayca (*3D dosyaları açabilirsiniz.ıgs), onları döndürmek ve Yakınlaştırma, döndürme, taşımak veya değişikliği deri ve deri rengi gibi: bazı temel eylemleri gerçekleştirmek.
Bilgi güncellenme tarihi:

Mac için indir

We are in CryptoPicture!